w lot wykona zlecenie – strony internetowe, grafika, pozycjonowanie
Get Adobe Flash player

O TranceDesign, czyli o mnie…

Jak już się wcześniej zaanonsowałem, nazywam się Rafał Łuczak. Jestem freelancerem, czyli „wolnym strzelcem”. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie grafiki komputerowej oraz w projektowaniu stron WWW. Co do TranceDesign – jest stosunkowo młodym projektem mojego autorstwa, który stale rozwijam.

Wykorzystując najnowsze techniki programowania, tworzę piękne i funkcjonalne strony z przyjaznym dla użytkowników interfejsem. Z Państwa pomocą jestem gotowy stworzyć witrynę, która przez zwięzły i trafnie skonstruwany przekaz, trafi do szerokiego grona odbiorców. Podróż do świadomości przyszłych odbiorców wspierać będzie poczyniona przeze mnie optymalizacja witryny (pełna współpraca m.in. z Googlebot) oraz własna Mapa Strony, zaimplementowana w specjalnie wydzielonym do tego celu pliku.

Moja misja to tworzenie z pasją praktycznego produktu, otwieranie przestrzeni w globalnej sieci dla tych, którzy jeszcze nie mają w niej swojego miejsca, albo myślą o udoskonaleniu aktualnego. To w końcu kompleksowa obsługa, która zakresem obejmuje takie usługi jak: projektowanie stron internetowych, grafika, analiza, raporty odwiedzin oraz pozycjonowanie.

Moją pasją jest także tworzenie mniej i bardziej abstrakcyjnych kreacji graficznych w technice cyfrowej, dlatego też w moim Sklepie TD kupić można obrazy.

Moja filozofia nt. tworzenia stron internetowych to coś więcej niż tylko utworzenie działającej witryny. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, unikam schematów ponieważ każda firma,  każdy zleceniodawca ma inne preferencje, a firma charakterystyczne dla niej Corporate Identity.

Jako freelancer jestem otwarty na współpracę i konsultacje.

Co myślę o Internecie?

Internet stale ewoluuje, jest coraz tańszy, coraz szybszy i bardziej dostępny. Strony internetowe w dzisiejszych czasach są jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą – pod względem ekonomicznym, jak i skuteczności – formą autoprezencji (czynnik marketingowy), obsługi (czynnik dystrybucyjny), jak i kontaktu. Ten wirtualny byt reklamuje i informuje nieprzerwanie od momentu jej (strony) publikacji przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku, bez względu na pogodę, czy dni wolne od pracy. Ale na temat użyteczności stron internetowych rozpisywać się chyba nie muszę.


Zapraszam do współpracy,

Rafał Łuczak